zoom.arsdental.pl
 
 

Stomatologia zachowawcza

W NZOZ ”Studio Dental” stosujemy najwyższej jakości materiały kompozytowe zapewniające wysoką estetykę, szczelność i zadowalającą wytrzymałość mechaniczną.

Stomatologia zachowawcza to najszerszy dział stomatologii, zajmujący się wszystkimi metodami zachowania zębów w ich najbardziej naturalnym kształcie.

Współczesną stomatologię zachowawczą, w związku ze stopniem zaawansowania choroby, dzieli się zazwyczaj na cztery ściśle powiązane ze sobą działy:

Profilaktyka

Icon - nowość
 Leczenie próchnicy początkowej bez borowania.

Icon wypełnia lukę pomiędzy profilaktyką a uzupełnieniami kompozytowymi.

Icon innowacyjną, całkowicie bezbolesną metodę leczenia próchnicy zębów. Metoda ta, zwana Icon, opracowana przez niemiecki instytut DMG, pozwala zachować zdrowe tkanki, pozbyć się zainfekowanych próchnicą i znów cieszyć się zdrowymi i silnymi zębami. Icon, polega na powleczeniu chorego miejsca specjalną żywicą. Żywica powstrzymuje próchnicę poprzez wypełnienie porów szkliwa i nie pozostawia śladów na zębie, jednocześnie zabezpieczając go przed rozwojem choroby. Leczenie trwa około 15 minut i jest całkowicie bezbolesne! Możemy leczyć próchnicę bez borowania i bez znieczulania, które jest po prostu niepotrzebne! Koniec ze stresem przed wizytą u stomatologa.

Leczenie powierzchni wargowych i policzkowych.

You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.


Leczenie powierzchni statycznych.

You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.Kariologia

 

Endodoncja